Automašīnu atslēgas Jūrmalā. +371 29710524

Auto atslēgu izgatavošana Jūrmala

Mūsdienās automašīnu atslēgas ir svarīgas, lai nodrošinātu transportlīdzekļa drošību. Baltik Auto, kas darbojas automobiļu atslēgu izgatavošanas tirgū kopš 2000. gada, piedāvā klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus, nodrošinot to automobiļu drošību. Mūsu uzticamība un profesionālisms ir laika pārbaudīts.


Automobiļu atslēgu dublikātu izgatavošana

Automobiļa atslēgas dublikāts ir esošās atslēgas kopija, kuru var izmantot oriģināla vietā. Baltik Auto piedāvā automobiļu atslēgu izgatavošanas pakalpojumus, izmantojot nepieciešamās prasmes, aprīkojumu un zināšanas par dažādiem atslēgu veidiem un to īpatnībām. Starp visbiežāk sastopamajiem automobiļu atslēgu veidiem, ar kuriem mēs strādājam, ir čipu atslēgas, viedās atslēgas un atslēgas ar pulti. Automobiļu atslēgu programēšana un imobilizatoru apkope arī ir svarīgs aspekts atslēgu dublikātu izgatavošanā. Uzņēmumā Baltik Auto mēs piedāvājam atslēgu sinhronizācijas pakalpojumus ar automobiļa drošības sistēmu, kas ļauj īpašniekam izmantot dublikātu, lai vadītu automobili.


Automobiļu atslēgu remonts

Ja automobiļa atslēga ir bojāta, piemēram, ja tā ir salauzta vai pults vairs nedarbojas, Baltik Auto piedāvā atslēgu remonta pakalpojumus. Remonts var ietvert mikroshēmas, baterijas, korpusa vai citu komponentu aizvietošanu. Mūsu pieredze un profesionalitāte ļauj mums ātri un kvalitatīvi remontēt jūsu automobiļa pulti.


Automobiļu atslēgu un remonta detaļu pārdošana

Papildus automobiļu atslēgu dublikātu izgatavošanai un remontam uzņēmums Baltik Auto piedāvā arī gatavu automobiļu atslēgu un to remonta detaļu pārdošanu. Tas var būt noderīgi automobiļu īpašniekiem, kuri vēlas aizstāt bojāto atslēgu vai veikt remontu patstāvīgi. Baltik Auto klāstā jūs atradīsiet dažādas čipu atslēgas, viedās atslēgas, atslēgas ar pulti, kā arī aizdedzes slēdzenes, imobilizatoru blokus, atslēgu korpusus, baterijas un mikroshēmas.


Automobiļa atslēgu pults maiņa

Dažkārt automobiļa atslēgas problēma var būt saistīta tikai ar bojātu pulti-breloku. Šādā gadījumā Baltik Auto piedāvā atslēgas pults-breloka maiņu bez nepieciešamības mainīt pašu atslēgu. Mēs piedāvājam dažādus breloku modeļus, kas ir saderīgi ar dažādu zīmolu automobiļiem, un garantējam ātru un kvalitatīvu maiņu.


Nobeigums

Automobiļu atslēgu dublikātu izgatavošana, atslēgu remonts, automobiļu atslēgu un to remonta detaļu pārdošana ir svarīgi pakalpojumi autoīpašniekiem, kas saskaras ar problēmām, kas saistītas ar atslēgu pazaudēšanu, nodilumu vai bojājumiem. Vēršoties uzņēmumā Baltik Auto, jūs varēsiet ātri un kvalitatīvi atrisināt radušās problēmas, kā arī saņemt konsultāciju no mūsu profesionāļiem, kas palīdzēs jums izvēlēties optimālu risinājumu jūsu situācijai. Sargājiet savas automobiļu atslēgas un vērsieties pie Baltik Auto speciālistiem, ja nepieciešams!